Susz konopny

Susz konopny to wysuszone zielone części konopi siewnych (cannabis sativa), w tym kwiatostany i liście. W zależności od odmiany konopi, sposobu i miejsca uprawy, czy agrotechniki, różne rodzaje suszu będą się nieco różnić właściwościami oraz przeznaczeniem.

Obecnie w sprzedaży posiadamy:

Susz odmiany Finola – całe kwiaty zbierane ręcznie z młodych roślin (około 60-dniowych). Mimo niedużej zawartości CBD jest to odmiana bardzo ceniona ze względu na swoje właściwości lecznicze. Oferowane kwiaty zostały wysuszone naturalnie w temperaturze otoczenia w zacienionym miejscu, dlatego zachowały swój piękny zielony kolor. Susz idealnie nadaje się do produkcji herbatek i mieszanek ziołowych, ale można też wykorzystać go do ekstrakcji. Pochodzi z plantacji ekologicznej (PL-EKO-01-014309), ale sam produkt nie jest jeszcze certyfikowany. Zbiór z 2019 roku.
Zawartość CBD: 1.38%
Zawartość THC: 0.19 %
Zawartość nasion ok 40%
Susz spakowany jest w kartony po 3 kg.
Cena hurtowa przy minimalnym zamówieniu 1 kartonu to 300 zł (100 zł za kg). Przy większym zamówieniu możliwa negocjacja cen. Przy zamówieniu mniejszym niż 1 karton cena to 150 zł za kg.
Sprzedaż na fakturę VAT RR lub VAT ZW

Susz odmiany Futura 75 – susz otarty z łodyg, zebrany ręcznie i wysuszony naturalnie na łodydze. Pochodzi z plantacji ekologicznej (PL-EKO-01-014309), ale sam produkt nie jest jeszcze certyfikowany. Zbiór z 2019 roku.
Zawartość CBD: ok. 2,5-3%
Zawartość THC: ok 0,1%
Zawartość nasion ok 7%
Cena: 40-60 zł za kg w zależności od ilości. Dostępne 200 kg.
zjdęcia przedstawiają całe wiechy przed obróbką